ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Після пів року окупації поступово повертається життя на Ізюмщину – Синєгубов

06 жовтня 2022 | 12:27

Після пів року окупації поступово повертається життя на Ізюмщину – Синєгубов

Начальник ХОВА Олег Синєгубов наголосив, що важливо на місці налагодити усі координаційні процеси.

Під час робочої поїздки на Ізюмщину Олег Синєгубов обговорив першочергові завдання із головою Ізюмської міської військової адміністрації Валерієм Марченком.

«Найближичим часом маємо відновити електроенергію, як це зробили в Балаклії, запустимо банківську систему та інші важливі послуги. Далі – газопостачання. Вже є мобільний зв'язок та інтернет», – зауважив очільник області.

Підрозділи ДСНС активно розміновують та розбирають завали приміщень, які підлягають відновленню, зокрема багатоповерхівок. Для цього залучили додаткові підрозділи із західних областей України.

Окрім цього, триває відновлення інфраструктури, зокрема дорожньої і транспортної, лагодять мости та облаштовують переправи. Поступово Харківщина отримує будматеріали від інших областей.

«Працює гуманітарний штаб, де рівномірно розподіляємо продукти харчування, одяг та засоби гігієни, – сказав Олег Синєгубов. – На вулицях Ізюмщини з кожним візитом бачимо все більше людей, попереду складна зима, але робимо максимум, щоб забезпечити місцевих найнеобхіднішим».

Фото

Теги: ізюм синєгубов деокупація

Версія для друку Поділиться:


Вверх