Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Житловий фонд області на 89% готовий до опалювального сезону - Олег Синєгубов

21 вересня 2022 | 16:22

Начальник ХОВА повідомив, що роботи з підготовки Харківщини до зими йдуть за планом.

“Наразі житловий фонд області готовий до опалювального сезону на 89%, теплове господарство - на 80,3%, об'єкти соціальної сфери - на 64%, водопровідно-каналізаційне господарство - на 81,9 %. Тривають відновлювальні роботи на об'єктах, що постраждали внаслідок бойових дій”, - розповів Олег Синєгубов.

Зокрема, господарства Богодухівського району мають готовність 87,2%, Красноградського - 80%. Стан готовності до опалювального сезону в Харківському районі на сьогодні складає 79,9%, у Лозівському - 74,8%.

На деокупованих територіях області ситуація з підготовкою до зими складніша.  У Куп’янському, Ізюмському районах та частині Чугуївського району триває розмінування, вивчається пошкодження критичної інфраструктури. 

"У деокупованих населених пунктах області, де поки що відсутнє електропостачання, створюють резервний запас обладнання та палива для альтернативних джерел енергії. Також виготовляють та закупають засоби індивідуального обігріву для жителів громад. Робимо все можливе, щоб мешканці усіх районів Харківщини мали взимку тепло”, - зазначив начальник Харківської ОВА.


Теги: опалювальний сезон

Поділиться:Схожі новини