Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Наприкінці тижня плануємо частково повернути електроенергію в Балаклію - Олег Синєгубов

16 вересня 2022 | 21:23

В ефірі всеукраїнського телемарафону начальник ХОВА розповів про розмінування та відновлення інфраструктури на деокупованих територіях Харківщини.

Він повідомив, що триває обстеження всієї критичної інфраструктури у нещодавно звільнених населених пунктах області, щоб комунальні служби могли проводити відновлювальні роботи. Перш за все на деокуповані території буде повернуто електропостачання. 

“Уже наприкінці цього тижня ми будемо частково відновлювати електропостачання до Балаклії. Плануємо протягом місяця підключити все місто. Звичайно, що це напряму залежатиме від військової обстановки і від темпів розмінування”, - повідомив Олег Синєгубов.

Після електроенергії планується відновити водо- і теплопостачання. 

“У Балаклії обнадійливі прогнози. Для міста Ізюм зима буде вкрай тяжкою, тому що вся критична інфраструктура щодо опалення там знищена під 100%. Зараз будемо концентруватися на приватному секторі, щоб допомогти людям вставити вікна, відремонтувати дахи”, - зазначив начальник ОВА. 

За його словами, населенню ще зарано їхати на звільнені території, поки не будуть розміновані хоча б основні напрямки. 

“У деокупованих населених пунктах заміновано дороги, узбіччя, шляхом дистанційного мінування розкидані протипіхотні міни “пелюстки”, велика кількість розтяжок. І вже, на жаль, 7 цивільних жителів області, які намагалися повернутися до своїх домівок, підірвалися на мінах”, - повідомив Олег Синєгубов.

Також він зауважив, що в регіоні над розмінуванням вже працює зведений загін ДСНС, який налічує більше 200 фахівців і понад 100 одиниць спецтехніки.


Теги: синєгубов балаклія електропостачання

Поділиться:Схожі новини