Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов розповів про ситуацію в Харківській області станом на 16 вересня

Олег Синєгубов розповів про ситуацію в Харківській області станом на 16 вересня

Начальник ХОВА Олег Синєгубов повідомив, що цієї ночі ворог завдав ракетних ударів по Харкову та смт Золочів Богодухівського району.

Як він зазначив, у Слобідському районі Харкова ракета влучила в землю поряд з 2-поверховим житловим будинком. Частково пошкоджений будинок, зруйновано 5 гаражів, згоріло авто. Легкі ушкодження отримали 4 людей, зокрема 2 дітей 5 та 17 років.

В Київському районі ракета влучила в одноповерхову нежитлову будівлю. На щастя, без втрат.

«У смт Золочів близько 3:30 ночі 2 ракети окупантів влучили в асфальт неподалік закладу освіти. В будівлі вибито вікна. Попередньо – без втрат», – сказав очільник області.

Окрім цього Олег Синєгубов наголосив, що протягом минулої доби ворог масовано обстрілював нещодавно звільнені населені пункти Харківщини в Харківському, Куп'янському та Ізюмському районах. Зруйновані житлові будинки та постраждалі.

За даними Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби в Куп'янському районі 10 людей зазнали поранення, зокрема 2 дітей 12 та 13 років. Ще 1 поранена жінка в Ізюмському районі, та 1 – в Харківському. 

«Наші військові продовжують завдавати вогневого ураження ворогу на лінії зіткнення. Ворог зазнає відчутних втрат в живій силі, техніці та боєприпасах. Підтримуємо ЗСУ, Україна переможе!», – додав начальник ХОВА.