ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На деокупованих територіях Харківщини тривають роботи з відновлення критичної інфраструктури

15 вересня 2022 | 13:38

На деокупованих територіях Харківщини тривають роботи з відновлення критичної інфраструктури

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що спеціалісти компанії "Харківгаз" уже проводять обстеження зруйнованих мереж у нещодавно звільнених населених пунктах області, де це можливо.

Так, газовики визначають потреби в матеріалах і обладнанні та розробляють комплексні заходи з відновлення об’єктів газорозподільної системи.

“Зокрема, в м. Балаклія Ізюмського району окупанти зруйнували будівлю АТ "Харківгаз" та викрали майже увесь спеціалізований автотранспорт. Внаслідок цього майже 5 тисяч людей залишилися без газу. Але ми все відновимо”, - зазначив Олег Синєгубов. 

Загалом в Ізюмському районі, за даними АТ "Харківгаз", до ремонту газових мереж планують залучити більш ніж 200 спеціалістів і до 30 одиниць техніки.

Також розпочинаються відновлювальні роботи в Чугуївському районі. Там працюватиме близько 100 газовиків і 20 одиниць техніки. В разі необхідності в "Харківгазі" готові долучити додаткових спеціалістів, в тому числі з інших областей.

“Крок за кроком робимо усе можливе, аби повернути на звільнені території газопостачання”, - підкреслив начальник обласної військової адміністрації. 

Теги: газопостачання

Версія для друку Поділиться:


Вверх