Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Мобільні сервісні центри МВС надають послуги жителям деокупованих територій на Харківщині

Мобільні сервісні центри МВС надають послуги жителям деокупованих територій на Харківщині

14 вересня мобільний сервісний центр МВС розпочав надавати державні послуги в смт Донець Ізюмського району, зокрема, для мешканців деокупованих Балаклії та Ізюма.

Громадяни зверталися за послугами з відновлення документів – посвідчення водія  або свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також послуги з реєстрації та перереєстрація авто.

Як зазначили в Регіональному сервісному центрі МВС в Харківській області, попередньо записалося 11 людей, а вже після початку роботи прийшли більше 50 громадян. 

«Оскільки поки на нещодавно деокупованих територіях є певні проблеми з електропостачанням та зв’язком, ми приїздимо в найближчі населені пункти, де можемо надати державні послуги всім охочим. Сьогодні також поїхали в Чугуїв, куди підвозили людей з Чкаловського та Вовчанська. Маємо дуже великий попит у населення», – розповів начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Харківській області Валерій Бондаренко. 

У вересні мобільний сервісний центр МВС надаватиме послуги на Харківщині за таким графіком:

Також нагадують, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном: (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію читайте на сайті.