ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

До звільнених громад Харківщини вирушили гуманітарні конвої

13 вересня 2022 | 11:55

До звільнених громад Харківщини вирушили гуманітарні конвої

У деокуповані населені пункти Харківської області передають продукти тривалого зберігання та засоби гігієни.

Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, напередодні гуманітарну допомогу повезли до Балаклійської громади. Загалом відправили понад 70 тонн продуктів, напої та засоби гігієни. 

“Веземо овочеві, м'ясні та рибні консерви, а також макарони, олію, цукор, згущене молоко, воду, чай, каву, печиво, шоколад та інше. Ми знаємо, що там сьогодні немає світла, електроенергії, тому веземо ті продукти харчування, які можна довго зберігати і швидко готувати. Продуктів харчування у нас достатньо”, - розповів Олег Синєгубов. 

За його словами, обласний гуманітарний штаб має відповідні резерви, тож на деокуповані території надійде стільки продуктів, скільки буде необхідно. 

Також наразі вивчають потреби звільнених населених пунктів у ліках, будматеріалах, генераторах, щоб найближчим часом відправити і таку допомогу.

Крім того начальник ХОВА повідомив, що сьогодні формують гуманітарні конвої для закладів області, які централізовано готують їжу для внутрішніх переселенців. 

“Ми зараз веземо у великих об’ємах рис, борошно і олію. Щодня видаємо сухе молоко, крупи на ті території, які мають можливості самостійно готувати їжу”, - зазначив Олег Синєгубов.

Фото

Теги: гуманітарна допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх