Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов нагородив спортсменів Харківщини до Дня фізичної культури і спорту

Олег Синєгубов нагородив спортсменів Харківщини до Дня фізичної культури і спорту

Традиційно в Україні День фізичної культури і спорту відзначається в другу суботу вересня.

Начальник ХОВА Олег Синєгубов 9 вересня вручив подяки Міністерства молоді та спорту України, а також – обласні грамоти та подяки тренерам, спортсменам та керівникам профільних закладів Харківщини.

На початку заходу очільник області подякував за те, що навіть у воєнний час всі присутні не покинули свою професію і продовжили виконувати обов’язки.

«Спорт для вас – це професія. Відповідно до цього тренерський склад готує спортсменів і ми бачимо гарний результат. Наші харків’яни демонструють свої навички не лише на всеукраїнському рівні, а й на міжнародній арені», – зазначив Олег Синєгубов.

Інструктор-методист КЗ «Школа вищої спортивної майстерності» Харківської обласної ради Олександр Ткаченко сьогодні теж серед нагороджених. Він у спорті вже 20 років. 

«Для мене це свято – не просто свято, а моє життя. До тренерства я сам займався спортом. І зараз хоча триває війна, але ми намагаємося розвивати спорт. Окрім цього, безпосередньо в нашій школі зробили штаб гуманітарної допомоги. Спочатку ми забезпечували гуманітаркою цивільне населення Харкова, а  потім їздили в райони, зокрема, і в сірі зони», – поділився Олександр Ткаченко.

Як розповіла голова відокремленого підрозділу федерації плавання України в Харківській області, директорка СДЮШОР з плавання «Спартак» ХОО ФСТ «України» Аюна Морозова, за час повномасштабного вторгнення рф їхні спортсмени не припиняли тренувань. Зокрема, частина спортсменів займалася у західних областях країни, а членів збірної команди України за кордоном прийняли італійська, латвійська, польська та угорська федерації.

«За час війни у Харкові знищено 3 великих басейни, але окупанти не зможуть нас зламати, ми вистоїмо, не дивлячись ні на що. Цього року ми маємо навіть декількох майстрів спорту і до того ж харківський плавець Микита Кудінов отримав бронзову нагороду на XVI Європейському юнацькому олімпійському фестивалі», – сказала Аюна Морозова.

Більше фото дивіться в галереї.