Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Мешканців Харківської області закликають своєчасно сплачувати за газопостачання

Мешканців Харківської області закликають своєчасно сплачувати за газопостачання

Як зазначають у Департаменті ЖКГ та ПЕК Харківської ОВА, попри війну комунальники продовжують працювати.

Газовики усувають наслідки бомбардувань Харківської області щодня. Тож для забезпечення безперебійної роботи підприємств критичної та соціальної інфраструктури в умовах режиму воєнного стану вкрай важлива допомога всіх громадян, а саме: своєчасна сплата за комунальні послуги.

«Силами аварійних бригад АТ «Харківгаз», АТ  «Харківміськгаз» цілодобово ведеться відновлення мереж та обладнання, що страждають унаслідок системних ворожих обстрілів. Багато з об’єктів, які були  відновлені, повторно піддаються пошкодженням», – наголосили в Департаменті.

Так, наразі унаслідок ведення бойових дій зазнали пошкоджень 387 об’єктів систем газопостачання та 1 303,2 км газорозподільних мереж. Станом на сьогодні вже відновлено 69 об’єктів.

«Оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води», – прокоментували в Департаменті житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОВА.

Нагадуємо, що оплатити послуги можна не лише у відділеннях пошти, а й за допомогою онлайн-сервісів: через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи («Ощад 24», «Приват 24», «МоноБанк» та інше).