Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов вручив волонтерам відзнаки за всебічну допомогу під час збройної агресії рф проти України

Олег Синєгубов вручив волонтерам відзнаки за всебічну допомогу під час збройної агресії рф проти України

Урочисте нагородження відзнаками Міноборони – нагрудними знаками «Знак пошани», почесними грамотами та подяками обладміністрації відбулося 31 серпня.

На початку заходу начальник ХОВА Олег Синєгубов подякував волонтерам за неймовірну роботу, відданість державі та її громадянам.

«Дійсно, ви робите вклад в нашу спільну перемогу з перших днів. 24 лютого всі ви стали в стрій, дехто в формі, дехто без форми. Хтось вивозив людей під кулями, хтось намагався провозити сюди одяг, продукти харчування, засоби для військових тощо. Це дуже важливо, тому що особливо в перші дні військові зіткнулися з різними проблемами. Ви ризикуєте своїм життям майже щодня, але продовжуєте робити свою справу. Разом з вами прийдемо до перемоги», – звернувся до присутніх Олег Синєгубов.

Волонтер-координатор БО «Благодійний фонд «Безпечне небо» Марк Сердюк займається волонтерською діяльністю з 2020 року. Їхня організація спочатку допомагала сім’ям загиблих в авіакатастрофі під Тегераном. А з 24 лютого перекваліфікувалися на допомогу для Харкова.

«Ми займаємося гуманітарною допомогою цілеспрямовано на Київський район міста Харкова. Це найбільш уражений район в місті –  П’ятихатки, селище Жуковського, Велика Данилівка, Північна Салтівка. Наша організація роздає гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, медичних засобів. Також допомагаємо військовим, теробороні, поліції», – сказав Марк Сердюк.

Серед нагороджених також була БО «Благодійний фонд Ігоря Діденка «Митці». За час повномасштабного вторгнення вони передали понад 300 тонн гуманітарної допомоги. Ігор Діденко та Олена Швидка з перших днів війни об’єдналися, щоб допомогти мешканцям рідних для них П’ятихаток.

«Насправді війна триває вже 8 років. Так, Олена з 2014 року займається волонтерством. Опинившись разом у сховищі, коли Харків почали обстрілювати, ми зрозуміли, що чекати неможливо, потрібно брати себе в руки і допомагати. Тут нам і знадобився досвід Олени. Ми робимо і протитанкові їжаки й здобуваємо смаколики для військових. Допомагаємо цивільним і нашим захисникам, чим можемо», – зазначив Ігор Діденко.

Зі списком нагороджених за надання всебічної допомоги під час збройної агресії російської федерації проти України, плідну співпрацю зі Збройними Силами України, патріотизм та активну громадянську позицію можна ознайомитися за посиланням.

Більше фото можна подивитися в галереї.