Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Освітнім закладам Харківщини передали більш ніж 500 ноутбуків

Освітнім закладам Харківщини передали більш ніж 500 ноутбуків

Це лише перший транш для Харківської області від ЮНІСЕФ. Цього разу ноутбуки отримали 66 освітніх закладів.

Як зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов, цей навчальний рік на Харківщині розпочнеться онлайн, саме тому необхідно забезпечити вчителів та викладачів пошкоджених та зруйнованих освітніх закладів необхідною технікою.

«Ми проводили безліч нарад з різними міністерствами та з Офісом Президента і ухвалили, що наразі безпечнішим для учнів буде дистанційне навчання. Адже ми розуміємо, яким би оснащеним укриття не було, але ракета долітає до міста чи по області за дуже короткий час», – сказав Олег Синєгубов.

Директор Департаменту науки і освіти Харківської ОВА Олексій Литвинов повідомив, що загальна кількість переданих ноутбуків від ЮНІСЕФ становитиме більш ніж 5 тисяч.

«Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов передав 583 ноутбуки зруйнованим і пошкодженим  закладам загальної середньої освіти і професійної технічної освіти Харкова і Харківської області. Підкреслюю, що лише зруйнованим і пошкодженим, оскільки це була рекомендація наших західних партнерів ЮНІСЕФ», – наголосив Олексій Литвинов.