ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харків’яни презентували туристичний потенціал Слобожанщини мешканцям Івано-Франківщини

26 серпня 2022 | 14:17

Харків’яни презентували туристичний потенціал Слобожанщини мешканцям Івано-Франківщини

Жителям Карпатського регіону показали колекцію старожитностей Наддніпрянщини і Слобожанщини та розказали про туристичні екскурсійні маршрути Харківщини.

Як повідомила директорка ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок, харків’яни відвідали Івано-Франківщину на запрошення Управління культури і туризму Коломийської міської територіальної громади з нагоди відзначення Дня міста Коломиї та державних свят. 

«23 серпня в Музеї історії міста Коломия ми презентували найзатребуваніші серед туристів екскурсійні маршрути Харківщини. Серед них є найрізноманітніші маршрути: культурно-пізнавальні, релігійні, патріотичні, промислові, урбаністичні, інклюзивні, екологічні, історичні, інтерактивні, дитячі, подієві», - сказала Валентина Холодок.

Зокрема, на підтримку зруйнованого військами рф Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди відбулася віртуальна подорож за дводенним міжрегіональним маршрутом «Стежками мандрівного філософа», який охоплює Харківську, Полтавську та Сумську області.

Фото

Теги: туризм маршрути

Версія для друку Поділиться:


Вверх