Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Бійці 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка отримали авто

Бійці 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка отримали авто

Позашляховик передали начальник ХОВА Олег Синєгубов та народний депутат Павло Якименко.

Олег Синєгубов підкреслив, що завдяки спільній підтримці депутатів та волонтерів вдається забезпечувати всім необхідним 92-гу окрему механізовану бригаду імені кошового отамана Івана Сірка.

«Сьогодні ми передали нашим захисникам Toyota Hilux – це зручний пікап, який допоможе бійцям виконувати різні завдання. Така машина дуже необхідна для військових, тому дякуємо за допомогу у її придбанні», – наголосив Олег Синєгубов.

Як зазначив Павло Якименко, машину змогли купити волонтери. 

«Машини необхідні завжди так само, як і, наприклад, дрони. Бо насправді це є розхідний матеріал. Сьогодні для ЗСУ збираємо авто у всій Україні, у всій Європі. Намагаємося якомога більше допомагати військовим», – сказав Павло Якименко. 

Також він додав, що за час війни передали понад 25 авто для захисників Харківщини.

«Машина на передку має ключове значення, і підвіз боєкомплекту, і евакуація поранених, і мобільність груп, які виходять за нуль. Оскільки авто стає статичною ціллю, коли група виходить, то воно є дуже легкою здобиччю для противника. Тому постійно треба оновлювати автомобільний фонд», – розповів один з військовослужбовців 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.