ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олег Синєгубов зустрівся з головою Канцелярії Прем'єр-міністра Польщі Міхалом Дворчиком

18 серпня 2022 | 14:10

Олег Синєгубов зустрівся з головою Канцелярії Прем'єр-міністра Польщі Міхалом Дворчиком

18 серпня начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов провів зустріч з Міністром, членом Ради міністрів, головою Канцелярії Прем’єр-міністра Республіки Польща Міхалом Дворчиком.

Під час заходу обговорили проєкти відбудови Харківської області та гуманітарної ситуації в регіоні, зокрема надання медичної та гуманітарної допомоги.

Як зазначив Олег Синєгубов, це вже не перша зустріч з польськими партнерами. 

«Безпосередньо хочу подякувати Вам і вашим колегам, Президенту Польщі, Прем’єр-міністру,  всьому польському народові за ту співпрацю і допомогу, яку надаєте Харківщині. І це не просто слова. Наш регіон отримав уже не один гуманітарний вантаж – це продукти харчування високої якості і тривалого зберігання. Частину цих продуктів спрямували в наші громади, а з іншого сформували резервний фонд. Адже стратегічний запас має бути, оскільки до Харкова повертаються люди. Наразі тут перебуває близько 1 млн осіб», – повідомив Олег Синєгубов.

Якщо раніше для Харківського регіону Польща допомагала здебільшого з продуктами харчування, то відтепер також обговорили підготовку до зими. А саме можливість передати буржуйки для приватних домогосподарств, мобільні генератори, модульні котельні на твердому паливі, великі палатки для влаштування пунктів обігріву.

«Ми дотепер надавали продукти харчування і технічне обладнання, але також хочемо допомогти підготуватися до зими. Тому важливо знати в контексті Харкова та області ті потреби, які важливо закрити. Також хотіли обговорити медичну допомогу, не лише надання ліків, а й, наприклад, приїзд наших спеціалістів», – додав Міхал Дворчик.

Фото

Теги: синєгубов польща дворчик

Версія для друку Поділиться:


Вверх