Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Три жителі Харківщини з інвалідністю отримали електроскутери

Три жителі Харківщини з інвалідністю отримали електроскутери

Директор Департаменту охорони здоров'я Харківської ОВА Максим Хаустов вручив трьом людям з інвалідністю сертифікати на електричні скутери.

«Ми отримали три електроскутери для людей з інвалідністю. Один віддаємо мешканці Харкова, а ще два спрямовуємо в Богодухівський та Красноградський райони. Хочемо, щоб ці люди мали більш мобільне життя», – зазначив Максим Хаустов.

Ці електроскутери змогли отримати завдяки гуманітарній допомозі Харківського національного університету внутрішніх справ. Також ЗВО передав 10 інвалідних візків та 10 ходунків. Загалом гуманітарний вантаж надійшов від німецького народу через організацію Ruricher Hilfswerk-OST e.V за персонального сприяння ректора ХНУВС Валерія Сокуренка, завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Олексія Сердюка, начальниці відділу зв'язків з громадськістю Ірини Щербакової, керівника Центру українсько-польського розвитку Миколи Пахніна.

Харків’янка Аліна Бєлоус – одна з тих, хто отримав сьогодні електроскутер. 

«Не дивлячись на свої фізичні обмеження, я працюю в Управлінні соціального захисту населення міськради, у мене є дві вищі освіти. Взагалі маю багато амбітних планів у житті. Електроскутер зробить моє життя більш вільним, я зможу без перешкод пересуватися  вулицями нашого міста, відвідувати супермаркет і просто гуляти. Тим паче зараз, коли не так багато радощів у житті через вторгнення росії, електроскутер допоможе мені бути більш активною», – розповіла Аліна Бєлоус.

Мешканець Красноградської громади Валентин Єфіменко також став власником електроскутера. 

«Я живу в селі і електроскутер полегшить мені життя в побутовому плані. Він допоможе мені доїхати до лікарні і відвідати магазин, вирішить багато різних проблем», – сказав Валентин Єфіменко.