Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Рівень підготовки теплового господарства по Харківській області складає 52%, - Олег Синєгубов

Рівень підготовки теплового господарства по Харківській області складає 52%, - Олег Синєгубов

На цьому начальник Харківської ОВА зауважив під час апаратної наради, на якій, зокрема, розглядали підготовку регіону до осінньо-зимового періоду.

Він підкреслив, що всі райдержадміністрації Харківщини мають затвердити не лише план, а і мати чіткий механізм його реалізації на випадок тієї чи іншої надзвичайної ситуації.

“Плани мають бути дуже реальними до виконання. Наприклад, якщо ви передбачили монтаж тимчасових мобільних котелень, то вони мають бути у стовідсотковій наявності”, - наголосив Олег Синєгубов. 

Начальник ХОВА також зазначив, що область розгляне можливість придбання мобільних котелень для спільного резерву Харкова та громад області на випадок аварійних ситуацій. 

Загалом у Харківській області від початку бойових дій пошкоджено або зруйновано понад 280 об’єктів теплопостачання та водопровідно-каналізаційного господарства - близько 30 км мереж. 

Бригади “Харківобленерго”, “Харківгазу”, “Харківміськгазу” цілодобово проводять відновлювальні роботи на обладнанні та мережах, які страждають від системних ворожих обстрілів. На сьогодні вже 102 об’єкти відновлено, в процесі - ще 134.

Без електропостачання в регіоні з урахуванням тимчасово окупованих територій залишається близько 140 тис. абонентів, без газопостачання - понад 71 тис. абонентів. 
 
Рівень підготовки теплового господарства по Харківській області станом складає 52% при плановому показнику Мінрегіона 60%. По водопровідно-каналізаційному господарству підготовлено в цілому 47%, житловий фонд - 57%, заклади соціальної сфери - 39%”.