Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Економічна та соціальна реанімація громад: ефективні відповіді на виклики війни

Економічна та соціальна реанімація громад: ефективні відповіді на виклики війни

Публічне обговорення даної теми відбудеться 10 серпня, з 11.00 до 12.30 у пресцентрі Українського кризового медіа-центру.

Подію організовує Український кризовий медіа-центр у рамках Програми USAID DOBRE спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації України, Державним центром зайнятості. Участь у обговоренні візьмуть представники міністерств, органів місцевого самоврядування, експерти. 

«Повномасштабне вторгнення РФ призвело до різкого зростання кількості людей, які змушені були покинути свої міста та села через небезпеку для життя, залишити зруйновані оселі, підприємства та бізнес. Мета публічного обговорення – виявити наявні та необхідні ресурси, виклики й потреби громад та напрацювати подальші кроки з подолання наслідків масштабного вторгнення», - повідомляють організатори. 

Захід буде транслюватися на Facebook-сторінках Українського кризового медіа-центру та порталу Децентралізація, а також на сайті та Youtube-каналі Українського кризового медіа-центру.

Програму події можна переглянути тут.