Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОВА обговорили підготовку Чугуївського району до опалювального сезону

У ХОВА обговорили підготовку Чугуївського району до опалювального сезону

Нарада обласного штабу з підготовки господарств і об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період відбулася 3 серпня.

«Ми маємо думати про майбутнє і перспективи щодо відновлення регіону. Наголошую, що питання своєчасного та якісного проведення підготовчих заходів до осінньо-зимового періоду є особистою відповідальністю керівників громад та районів. Від цього залежить безперебійне забезпечення послугами споживачів», – звернувся до присутніх заступник начальника ХОВА Михайло Харнам. 

Як зауважив голова Чугуївської РВА Сергій Лободенко, наразі особливу увагу треба звернути на підготовку об’єктів у Новопокровській громаді, оскільки через бойові дії в одному з селищ значно пошкоджене теплогенеруюче та загальностанційне устаткування.

«Зокрема, що стосується підготовки об’єктів у Чугуївській міській раді, то станом на 1 серпня підготовлено 4 котельні з 14, або 30%. Також внаслідок авіаудару постраждала одна з котелень міста, яка була вже готова на 100%, проте тепер її необхідно повністю ремонтувати. Для цього з місцевого бюджету вже виділили кошти та розпочали роботи з відновлення будівлі та обладнання», – розповів Сергій Лободенко.

Окрім цього, він додав, що вкрай важливим питанням для подальшої стабільності та гарантованої роботи в опалювальному сезоні є забезпечення паливом однієї з найбільших теплових електростанцій в Харківській області.