Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Заклади культури проводять для військових та внутрішньо переміщених осіб вистави та концерти

Заклади культури проводять для військових та внутрішньо переміщених осіб вистави та концерти

У Департаменті культури і туризму ХОВА зазначили, що наразі відбуваються благодійні покази вистав, концертні заходи у безпечних куточках області та міста.

«Театрально-концертні підприємства та заклади зараз закриті для відвідувачів, але працівники установ залучаються для виконання творчих завдань – проводять благодійні покази вистав для родинного перегляду, концертних програм з української народної музики та творів українських авторів на різних локаціях, населених пунктах міста та області для військових та внутрішньо переміщених осіб», – розповіли у Департаменті.

До благодійних заходів долучилися ОКЗ «Харківський академічний театр музичної комедії»,  КП ХОР «Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю», ОКП «Харківський державний академічний театр ляльок імені В. А. Афанасьєва», ОКЗ  «Харківський театр для дітей та юнацтва». За їх участю пройшло вже 137 заходів. Для проведення вистав чи концертів до закладів культури безпосереднього звертається керівництво громад або військових підрозділів.

Зокрема, внутрішньо переміщеним особам у різних населених пунктах показують родинні вистави: «Дюймовочка», «Принцеси бувають різними», «Чарівна каблучка», «Івасик-Телесик» тощо.

Також у Департаменті культури і туризму Харківської ОВА додали, що обласні бібліотечні, музейні заклади та організаційно-методичні центри продовжують працювати онлайн. 

«Співробітники онлайн надають консультативну допомогу з питання актуалізації бібліотечних фондів, ініціюють і проводять всеукраїнські та обласні літературні конкурси та конкурси дитячих робіт. Продовжується робота з популяризації читання, ми маємо надалі надавати культурний продукт населенню», – наголосили в Департаменті культури і туризму ХОВА.