ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині презентували поштову марку “Доброго вечора, ми з України!"

28 липня 2022 | 15:27

На Харківщині презентували поштову марку “Доброго вечора, ми з України!

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов взяв участь у презентації нової поштової марки, що присвячена протистоянню українців збройній агресії рф.

“Назву нової марки «Укрпошти» добре знають в усьому світі, а кожен російський окупант, тільки почувши ці слова, нервово здригається від страху – "Доброго вечора, ми з України!". Зображення на цій марці стало одним з важливих символів цієї війни - мирний та беззбройний український трактор, що тягне захоплений російський танк”, - зазначив Олег Синєгубов.

Він також зауважив, що зображення на марці - не абстракція і не вигадка художника, а реальний і типовий факт боротьби Українців. І такий приклад є на Харківщині. 

Так, за словами начальника ХОВА, МТ-ЛБ на фото - один із двох, які були захоплені в Малій Рогані місцевими жителями. А на презентації марки був присутній учасник подій 1 березня - місцевий підприємець, інженер-технік за фахом Віктор Кичук, який разом із земляками «позичив» російський танк у селищі Слатине.

“Сьогодні ми вкотре говоримо: ми мирні люди, але коли на нас підступно напав агресивний сусід з його відсталими геополітичними забаганками, ми усі об'єдналися, щоб дати йому відсіч. І тому ми обов'язково переможемо. Слава Україні!” - сказав Олег Синєгубов.

Фото

Теги: поштова марка синєгубов

Версія для друку Поділиться:


Вверх