Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

До Харкова ворог не підійшов, - Синєгубов прокоментував обстріли та роботу ППО

До Харкова ворог не підійшов, - Синєгубов прокоментував обстріли та роботу ППО

ЗСУ не втрачають позицій, окупантам не вдалося просунутися Харківщиною з того часу, як наші військові відкинули ворога, але при цьому окупанти продовжують обстріли мирних населених пунктів.

Про це повідомив журналістам начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу 23 липня.

«До Харкова вони не підійшли. Ми не втратили жодного метра нашої території з того часу, як наші військові відкинули ворога. По деяких напрямках наші Збройні сили мають успіх»,- сказав Олег Синєгубов.

Попри те, ворог має можливість обстрілювати місто з артилерії та реактивних систем. Про це свідчить і сьогоднішній обстріл середмістя.

Щодо захисту Харківщини від ракетних обстрілів з боку російського Бєлгорода голова ХОВА зазначив, що відповідні військові підрозділи ЗСУ роблять все можливе для захисту нашої території.

«Ми ж не публікуємо кількість виходів ракет, в тому числі з території рф, а подекуди це кілька десятків. Повірте, військові підрозділи роблять все можливе, щоб убезпечити місто Харків, цивільне населення від ракетних обстрілів», - зазначив спікер.

Олег Синєгубов також підкреслив, що питання посилення обороноздатності рубежів нашого міста та області обговорювалося під час вчорашнього візиту на Харківщину Міністра оборони України Олексія Резнікова.

«Іноді лунає риторика, що місто Харків хтось здав, Харківську область полишили. Я відповім: не принижуєте цим наші ЗСУ, бо вони там гинуть фактично за кожен сантиметр території. Повірте, вони там роблять неймовірні речі. У нас все буде добре. Вони дуже вмотивовані. І зброї у нас буде більше, і обороноздатність області ми будемо щодня лише підсилювати», - відповів Олег Синєгубов.