Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Харківську область привезли нову партію вакцини від коронавірусу

У Харківську область привезли нову партію вакцини від коронавірусу

У Харківську область привезли 4 680 доз вакцини Comirnaty/Pfizer та розподілили її по всім підконтрольним Україні населеним пунктам.

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Харківської ОВА Максим Хаустов.

«Якщо про коронавірус та вакцинацію стали менше говорити й писати, це не означає, що загрози не існує. Ми бачимо, що ситуація з COVID-19 стабілізувалася і хворих не так багато, як у лютому. Але з коронавірусом ми поки що не прощаємося, люди збираються в підвалах та укриттях, імунітет від стресу ослаблений, і піддавати себе додатковому ризику не варто. Восени може бути новий спалах. Тому я закликаю всіх жителів області вакцинуватися від COVID-19, якщо цього досі не було зроблено», – зазначив Максим Хаустов.

Вакцинуватися від COVID-19 можна в 99 пунктах щеплень міста та області (38 з яких у м. Харків), які діють в більшості закладів первинної медичної допомоги. У них можна отримати на вибір вакцину Pfizer або Coronavac.

Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини Pfizer з інтервалом у 21 день, або Coronavac з інтервалом 14-28 днів. Якщо ви вже маєте дві дози вакцини, то не забудьте зробити бустерне щеплення мінімум через 6 місяців, після другої дози.

Від початку вакцинальної кампанії в області проведено 2 843 772 щеплень. Усього щеплено 1 173 969. Отримали лише одну дозу 74 673 осіб, дві дози – 1 099 296, додаткову дозу – 1 883, бустерну – 568 624.