Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На “дорозі життя” Київ-Харків-Довжанський заасфальтували проблемну ділянку

На “дорозі життя” Київ-Харків-Довжанський заасфальтували проблемну ділянку

Ремонтні роботи провели на ділянці траси М-03 в межах смт Коротич.

“У часи бойових дій автомобільна дорога М-03 стала «дорогою життя». Вона надзвичайно важлива для життєдіяльності Харківщини, тож забезпечення швидкого і безпечного пересування нею є одним з пріоритетів роботи дорожників”, - повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

На ділянці дороги в бік Харкова (км 466+880 - км 468+420) бригади виконали роботи з фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, влаштували суцільні шари асфальтобетону на ділянках з найбільшою руйнацією дорожнього покриття загальною протяжністю 2 км, а також укріпили узбіччя. 

Незабаром планується нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на зазначеній ділянці, вже проведені підготовчі роботи з маркування.

“У 2022 році планувався капітальний ремонт ділянки дороги М-03 від с. Новий Коротич до смт Пісочин, та вторгнення окупантів змусило відкласти всі масштабні роботи. Було прийнято рішення провести роботи з аварійного ремонту ділянок з найбільшою руйнацією дорожнього покриття, який не потребує проєктної документації та значно дешевший за капітальний ремонт”, - пояснили в САД.

Наразі на інших ділянках зі старим дорожнім покриттям автошляху М-03 продовжуються роботи з ліквідації ямковості гарячим асфальтобетоном та струменевим методом. Паралельно дорожники ремонтують бар’єрне огородження та ліквідують руйнування земляного полотна, а також поновлюють дорожню розмітку.

Нагадаємо, що у зв'язку з агресією росії проти України проводяться роботи виключно з експлуатаційного утримання автошляхів державного значення. Всі будівельні та ремонтні проєкти поставили на паузу до нашої Перемоги.

“Виконуємо роботи, які є вкрай необхідними, для того щоб не було аварійності і аварійної ямковості. Враховуючи складне економічне становище в країні під час воєнного стану, використовуємо якомога менше коштів і спрямовуємо їх лише для підтримання безпечного проїзду”, - підкреслили у Службі автомобільних доріг Харківщини.