ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олег Синєгубов перевірив обороноздатність Лозівського району

12 липня 2022 | 13:15

Олег Синєгубов перевірив обороноздатність Лозівського району

Начальник ХОВА разом з військовим командуванням проінспектував планові роботи зі зміцнення обороноздатності Харківщини.

Зокрема, спільну нараду провели в Лозівському прифронтовому районі, де проконтролювали будівництво оборонних споруд та загалом стан обороноздатності району і забезпечення військових.

Олег Синєгубов вкотре наголосив на необхідності місцевої влади усіх рівнів підтримувати постійну комунікацію та співпрацю з військовими.

«Перед усіма нами стоїть першочергове завдання – не дати російським окупантам можливості просунутися вперед на території області. А також підвищити безпеку мирного населення громад. Адже на Лозівщину продовжують повертатися місцеві, – зазначив Олег Синєгубов. – Вкотре наголошуємо, що перебувати на території району досі небезпечно. Дякую місцевій владі за ефективну роботу на благо громади. Ви справжні патріоти, так тримати!»

Нагадаємо, 8 липня начальник ХОВА проводив нараду з керівниками військових підрозділів Харківщини, очільниками силових структур, районних адміністрацій, мером Харкова, головами територіальних громад. Тоді під час зустрічі обговорили продовження будівництва мережі фортифікаційних оборонних споруд, забезпечення військових формувань всім необхідним та загалом співпрацю органів місцевого самоврядування з військовими.

Фото

Теги: синєгубов район лозівщина

Версія для друку Поділиться:


Вверх