Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Гуманітарний штаб Харківщини забезпечує переселенців продуктами харчування та засобами гігієни

Гуманітарний штаб Харківщини забезпечує переселенців продуктами харчування та засобами гігієни

Територіальні громади Харківської області формують відповідні реєстри ВПО, отримують гуманітарну допомогу в логістичному центрі й розподіляють серед переселенців, які мешкають у них.

Як зазначила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська, наразі на Харківщині мешкає близько 340 тис. внутрішньо переміщених осіб. Представники громад отримують гуманітарну допомогу згідно складених графіків.

«Сьогодні ми видаємо гуманітарну допомогу 4 громадам, завтра ще двом і так далі, в порядку графіка всім іншим громадам. Це гігієнічні та продуктові набори, матраци й одяг для ВПО», - розповідає Віта Ковальська.

Заступниця керівника ХОВА подякувала Новозеландському фонду «Relif Aid» за передані Харківщині гігієнічні набори та благодійній організації “Благодійний фонд “Адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні” - за надані продуктові набори. Ці набори містять крупи, вермішель, тушонку та олію.

Гігієнічний набір розрахований на користування однією людиною протягом місяця. Сюди входить: пральний порошок, серветки, леза для гоління одноразові, крем для гоління, зубна паста, зубні щітки, мило, засіб для миття посуду, шампунь та рушник.

Представник Красноградської міської ради Сергій Анахін отримує допомогу для ВПО громади. У транспорт вантажать матраци, гігієнічні та продуктові набори.

«Все це дуже необхідно людям. В нашій громаді близько 10-12 тис. переселенців - є люди з Донбасу, є з Харкова. Ця допомога потрібна їм, як повітря, адже є й сім’ї з малими дітьми», - говорить Сергій Анахін.

«Ми будемо допомагати внутрішньо переміщеним особам і надалі. На цьому тижні знову надійдуть додаткові гігієнічні набори й матраци від «Relif Aid». Громади зможуть приїхати й забирати все необхідне для своїх ВПО», - підкреслила Віта Ковальська.