Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

За ніч Штаб оборони Харкова зафіксував ракетні влучання у Основ’янському та Слобідському районах – Синєгубов

За ніч Штаб оборони Харкова зафіксував ракетні влучання у Основ’янському та Слобідському районах – Синєгубов

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів про ситуацію в області станом на ранок 10 липня.

За його інформацією, о 03:30 год внаслідок удару частково зруйновано 2-й та 3-й поверхи освітнього закладу. Загиблих та постраждалих немає.

«Хвилиною пізніше від ракетного удару зруйновано частину житлового будинку на 6 квартир. Загиблих немає, госпіталізований чоловік 62 років, стан – середній. Протягом доби окупанти обстрілювали Ізюмський, Богодухівський, Чугуївський, Харківський райони області», – повідомив Олег Синєгубов.

В Ізюмському районі, Донецькій громаді, через обстріли тричі горіли відкриті території. Госпіталізований 1 чоловік 48 років.

У Чугуївському районі внаслідок обстрілу за межами населеного пункту горіла трава та хвойна підстилка, а також поле з пшеницею на площі 0,1 га. 

У смт Печеніги о 21 годині внаслідок обстрілу загорівся приватний будинок. На жаль, 20-річна жінка загинула. Поранена та госпіталізована 42-річна жінка.

У Богодухівському та Харківському районах також були загорання відкритих територій та складських приміщень.

«Бойові дії на Харківщині тривають. Наші бійці тримають позиції на всіх напрямках. Росіяни намагаються не допустити просування українських військ та закріпитися на позиціях. Окупанти провели розвідку боєм в районі населеного пункту Долина, успіху не мали та відійшли. Віримо в ЗСУ та нашу перемогу!», – наголосив начальник Харківської ОВА.