Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Протягом доби 4 мирні мешканці області зазнали поранень від обстрілів окупантів

Протягом доби 4 мирні мешканці області зазнали поранень від обстрілів окупантів

Начальник ХОВА Олег Синєгубов повідомив, що ворог завдавав ударів по Немишлянському району Харкова, а також Ізюмському, Чугуївському, Харківському Богодухівському і Лозівському районах області.

“Сьогоднішній ранок для харків’ян був особливо неспокійним. Близько 4 ранку окупанти підступно влучили ракетами по Немишлянському району. На місці працюють правоохоронці. На щастя, постраждалих немає”, - зазначив Олег Синєгубов.

В області протягом доби окупанти з ракетних та артилерійських систем обстрілювали села Уди та Черкаська Лозова, смт Донець, міста Дергачі та Барвінкове. Пошкоджені приватні будинки та господарські будівлі. Внаслідок обстрілів сталися займання лісосмуг. У Золочівській громаді окупанти обстрілами із артилерії фактично зруйнували дитячий садок.

Протягом доби зазнали поранень 4 мирні мешканці області: 2 людей в Ізюмському районі, 1 – в Харківському, 1 - в Лозівському.

Найактивніші бойові дії на території області відбуваються на Харківському та Ізюмському напрямках. 

“Північніше Харкова окупанти ведуть оборонні бої та зосереджені на стримуванні дій ЗСУ. У районі Ізюма росіяни намагалися вести штурмові дії в напрямку Богородичного, але зазнали втрат та відступили. На цьому напрямку ворог також намагається покращити систему забезпечення своїх військ”, - повідомив начальник Харківської ОВА.