ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олег Синєгубов відвідав Богодухівщину

29 червня 2022 | 12:28

Олег Синєгубов відвідав Богодухівщину

Начальник ХОВА з заступниками, військовим командуванням області, керівником поліції та нардепами відвідали Богодухівщину.

«Найперше завдання – обороноздатність та підтримка військових. Бо саме від безпекової ситуації залежить життєдіяльність громад. Перевірили споруди захисту, провели нараду із силовиками, керівництвом району та громад», – зазначив Олег Синєгубов.

У районі проживає приблизно 50 тисяч переселенців, актуальними є питання соцвиплат, гумдопомоги, забезпечення житлом. Делегація відвідала один із спецзакладів, де перебуває 212 переселенців.

«Розуміємо, що власний дім не замінити, але умови тут намагаються створити максимально комфортні. За що вдячні самоорганізованості місцевої влади та волонтерів», – сказав начальник ХОВА.

Золочівську громада постійно обстрілюють окупанти, пошкоджені 812 будинків. Наразі активно фіксують руйнування, до зимового періоду мають максимально забезпечити умови для проживання.

«Вдячний усім керівникам на місцях, які в умовах війни працюють на благо громад. Зараз немає тих, кому легко. Але разом – переможемо!», – наголосив Олег Синєгубов.

Фото

Теги: синєгубов райони

Версія для друку Поділиться:


Вверх