Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У громади Харківщини продовжує надходити гуманітарна допомога

28 червня 2022 | 20:25

Цього тижня жителям Харкова і області передали з обласного логістичного центру понад 13 000 продуктових наборів.

Пакунки сформовані з продуктів, які надійшли до Харківщини з Великої Британії. Більшість наборів відправили на пункти видачі “Нової пошти” та “Укрпошти” в Харкові. 

Крім цього, майже 200 пакунків передали в Богодухівський район. Набори сьогодні роздали вимушеним переселенцям, які мешкають у Богодухові та Забродинському старостинському окрузі.

Також сьогодні жителям області передали загалом майже 72 тонни овочів. Ця допомога відправилася до Пісочинської, Роганської, Дергачівської, Золочівської, Красноградської, Нововодолазької, Південної та Малоданилівської громад.

Продовжує надходити допомога і для найменших жителів Харківської області. Учора малюкам Пісочинської, Олексіївської та Біляївської громад передали підгузки. А наприкінці минулого тижня гуманітарну допомогу для дітей отримали Безлюдівська та Південна громади - сюди, крім підгузків, відправили дитячі пляшечки, сухі суміші, пюре, соки, молоко тощо.

Партію продуктів отримала Печенізька громада: близько 3 тонн свинини, горох, консерви, печиво. Частину допомоги роздали жителям Печенігів, решту передають до тимчасово окупованих сіл громади.


Теги: гуманітарна допомога

Поділиться:Схожі новини