Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківські захисники отримали нове військове спорядження

Харківські захисники отримали нове військове спорядження

Начальник ХОВА Олег Синєгубов, народні депутати Павло Якименко та Олексій Красов передали 2 снайперські гвинтівки, десятки касок, прибори нічного бачення, тепловізори, дрон та іншу амуніцію оборонцям Харківської області.

Олег Синєгубов зазначив, що влада, волонтери та депутати наразі діють одним фронтом.

«Передали військовим крупнокаліберні снайперські гвинтівки для ураження броньованої техніки противника. А також – засоби захисту, зокрема шоломи та інше військове спорядження, щоб наші підрозділи були більш ефективні, щоб вдалося знищити більше ворожої сили противника на нашій території», – сказав очільник ХОВА.

Необхідне спорядження надали бійцям 92-ої окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Як повідомив Олексій Красов, ці гвинтівки працюють на доволі велику дистанцію – одна має дальність 600-700 м, а інша – від 1,5 до 2,5 км.

«Ми намагаємося зробити так, щоб кожен батальйон та бригада були забезпечені всім необхідним. Окрім військового озброєння, важливо, що сьогодні передали і тепловізори, які допомагають бачити ворога на фронті, ідентифікувати його на різній дальності», – розповів Олексій Красов.

Зокрема, Павло Якименко наголосив, що спочатку зосередилися на гуманітарній підтримці населення, а потім відповідно до запитів військових організовували для них допомогу.

«Ми постійно спілкуємося з військовими. З огляду на різні потреби – автомобілі, зброя, екіпіровка чи щось інше – намагаємося задовольнити всі їхні запити», – зауважив Павло Якименко.