Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Внаслідок російських обстрілів у Харкові загинули 5 людей, 22 - поранено. Олег Синєгубов

Внаслідок російських обстрілів у Харкові загинули 5 людей, 22 - поранено. Олег Синєгубов

Начальник ХОВА повідомив, що 27 червня ворог обстріляв Немишлянський, Салтівський, Основ'янський та Київський райони Харкова.

“5 людей загинули, 22 отримали поранення, з них - 5 дітей. Такі жахливі наслідки сьогоднішніх обстрілів Харкова російськими окупантами. Всі вони - мирні мешканці Харкова, які йшли вулицями, гуляли на дитячих майданчиках… Щирі співчуття рідним”, - сказав Олег Синєгубов.

За його інформацією, стан поранених тяжкий та середній, внаслідок обстрілів жителі отримали вибухові травми, осколкові поранення. Харківські медики працюють у посиленому режимі та надають всю необхідну допомогу.

Начальник Харківської ОВА також висловив співчуття сім’ям людей, які сьогодні загинули під час ворожого обстрілу ТЦ у Кременчуці. 

“Жахливий терор росіяни вчинили в Кременчуці. Більше тисячі цивільних перебували всередині торгівельного центру. Співчуваємо родинам”, - сказав Олег Синєгубов.

Крім того начальник ХОВА повідомив, що сьогодні на Харківщині провели чергову евакуацію із тимчасово окупованих територій області. Загалом було евакуйовано 783 особи, серед них 218 дітей. Олег Синегубов подякував усім службам, волонтерським організаціям та всім, хто був задіяний в евакуації. 

Начальник обласної військової адміністрації зауважив, що наші військові надійно тримають позиції та метр за метром витискають окупантів до російського кордону. 

“На Харківському напрямку ворог намагався вести штурмові дії, але зазнає великих втрат і відступає. На Ізюмському напрямку наші захисники також тримають позиції. ЗСУ не дають ворогу просунутися ближче до Харкова”, - підкреслив Олег Синєгубов.