Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Дякую всім, хто вже чотири місяці відстоює нашу свободу - Олег Синєгубов

Дякую всім, хто вже чотири місяці відстоює нашу свободу - Олег Синєгубов

Начальник ХОВА розповів про ситуацію в регіоні станом на 24 червня.

“Сьогодні виповнюється рівно чотири місяці від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Ці чотири місяці щоденної боротьби продемонстрували, що ми здатні спільно захищати нашу країну та нашу свободу”, - сказав Олег Синєгубов.

Він подякував нашим військовим, які в тому числі ціною власного життя не пустили окупантів у Харків та відігнали їх від міста, а також волонтерам, медикам, рятувальникам, правоохоронцям, народним депутатам й усім мешканцям Харківщини. Усім, хто згуртувався і з перших днів війни допомагав нашим Збройним силам нищити ворога та відстоювати наше право на життя і свободу.

“Сьогодні ми вшанувуємо тих, хто загинув від рук окупантів, та тих, завдяки кому ми пережили ці чотири місяці. Ми не просто вистояли цей час в боротьбі з жорстоким і підступним ворогом, ми стали ще сильніші та міцніші. Наша рішучість захищати власне життя та власну землю лише зросла. Ми всі знаємо, що наші військові за допомоги усього суспільства будуть гнати ворога допоки не виженуть його остаточно з нашої землі. Ми переможемо! Слава Україні!”, - підкреслив начальник обласної військової адміністрації.

Він повідомив, що російські окупанти продовжують обстрілювати мирних людей в Харкові та Харківській області. Знищуються будинки, громадські споруди, інфраструктура.

Цієї ночі ворог обстріляв Київський район Харкова, район ХТЗ. Пошкоджено об'єкт спортивної інфраструктури. Попередньо ніхто не постраждав.

На території області протягом останньої доби окупанти обстрілювали Чугуївський, Ізюмський, Богодухівський та Харківський райони. Зруйновані житлові будинки та господарчі споруди. Є поранені та загиблі.

У Чугуєві вчора поранення зазнали 6 людей, в тому числі 2 дітей 6 і 9 років. Ще 1 людина поранена в с. Велика Бабка. У Золочеві 1 людина поранена.  В с. Андріївка Ізюмського району поранено 2 цивільних. 

В м. Балаклія вчора 2 людини загинули. Сьогодні зранку внаслідок обстрілу 1 жінка поранена, ще 1 жінка загинула, а її чоловік отримав поранення.

Сьогодні зранку було обстріляно с. Кутузівка Харківського району. 1 людина зазнала поранення.

На лінії зіткнення тривають бойові дії. На Харківському напрямку ворог зосереджений на утриманні раніше зайнятих позицій та активізував діяльність  диверсійно-розвідувальних груп.

В районі Ізюма росіяни обстрілюють цивільну інфраструктуру та готують продовження наступу в напрямку м. Слов'янськ. Наші захисники продовжують нищити ворога та тримати свої рубежі.