Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Красноградщина стала тилом для більш як 35 тисяч внутрішніх переселенців – Синєгубов

Красноградщина стала тилом для більш як 35 тисяч внутрішніх переселенців – Синєгубов

Голова ХОВА разом із військовим командуванням Харківщини, керівництвом Нацполіції в області здійснили робочий візит до Красноградського району.

«Вдячний місцевій владі, яка знаходить баланс між економічною складовою та бере активну участь в посиленні обороноздатності району й області. Крім того, Красноградщина стала тилом для більш як 35 тисяч внутрішніх переселенців», – зазначив Олег Синєгубов.

Також він додав, що на сьогодні дуже важлива співпраця усіх гілок влади, силових структур та бізнесу.

«Маємо як один кулак сприяти військовим та обороняти всю Харківщину від російського агресора. Переконався, що в районі ця співпраця є і на достатньо високому рівні. Маємо бути готові до різних сценаріїв ворога. Наші захисники вже довели, що вміють правильно вибудовувати лінії оборони, перемагаючи тактикою та скоординованими діями», – наголосив голова Харківської ОВА.

Під час візиту оглянули фортифікаційні споруди, об’єкти цивільної інфраструктури, які зазнали обстрілів російських окупантів, заклад охорони здоров‘я. Також провели нараду із представниками органів місцевого самоврядування, силових структур району та бюджетоутворюючого бізнесу. 

«Дав доручення чітко координувати дії та співпрацювати місцевій владі із правоохоронцями та військовими угрупуваннями. Ворог активізував обстріли на Харківщині, завдання номер один в усіх районах Харківщини – захист від російського окупанта та спільні дії для перемоги!», – зауважив Олег Синєгубов.