ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Цього року на Харківщині 14 349 випускників 11 класів – Олег Синєгубов

18 червня 2022 | 19:05

Цього року на Харківщині 14 349 випускників 11 класів – Олег Синєгубов

Голова ХОВА зазначив, що попри бойові дії школярі старанно навчалися і отримали 232 срібні та 832 золотих медалей.

«Сьогодні в школах Харківщини мали б відбутися шкільні випускні бали… Але через російську агресію та бойові дії завершувати навчання та підбивати його підсумки доводиться в режимі онлайн», – сказав Олег Синєгубов.

Атестати про середню освіту почнуть видавати випускникам уже з 25 червня цього року.

Зокрема, через війну замість ЗНО випускники складатимуть національний мультипредметний тест, на який зареєструвалися 8 489 харків’ян.

«Для нас найголовніше – безпека. Тому для складання НМТ у 5 населених пунктах області облаштуємо 15 спеціально визначених пунктів», – наголосив Олег Синєгубов.

Мультипредметний тест проводитимуть в 3 етапи: основна сесія – з 18 липня по 10 серпня, додаткова сесія – з 16 по 20 серпня, спеціальна сесія – з 12 по 16 вересня.

Харківські випускники, які зареєструвалися як переселенці, можуть складати тести у західних областях України. За кордоном також будуть відкриті пункти тестування. 

«Нашим випускникам доводиться йти в доросле життя в дуже складний час, але я впевнений – вони і є тим кращим європейським майбутнім України, заради якого варто жити і боротися. Вітаю усіх випускників, бажаю нам всім якнайшвидшої перемоги, аби увійти в доросле життя уже в мирній європейській Україні», – зауважив Олег Синєгубов.

Теги: синєгубов випускники

Версія для друку Поділиться:


Вверх