ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олег Синєгубов відвідав Зміївську громаду

17 червня 2022 | 15:00

Олег Синєгубов відвідав Зміївську громаду

У Змієві голова ХОВА обговорив із керівництвом громади та Чугуївського району питання оборони, допомоги вимушеним переселенцям і виконання бюджету.

Також у нараді взяли участь перший заступник голови Харківської ОВА Олександр Скакун і заступник - Михайло Харнам, народні депутати Павло Сушко і Павло Якименко.

“Місто Зміїв та Зміївська громада Харківщини стала відносно спокійним тилом. Утім, Зміївщина має бути готова до будь-яких дій агресора та постійно працювати над зміцненням своєї оборони”, - сказав Олег Синєгубов.

Ще одне актуальне питання, про яке йшла мова, – вимушені переселенці. У Зміївській громаді знайшли прихисток близько 15 тисяч людей із тих районів області, які постійно потерпають від ворожих обстрілів.

“Є загальне розуміння, що люди повинні отримувати на Зміївщині максимально можливу допомогу та сприяння і від влади, і від населення”, - зазначив голова обласної військової адміністрації.

Окремо Олег Синєгубов наголосив на важливості виконання бюджету в умовах воєнного стану. У громаді цей показник досить високий, але і тут є перспективи для зростання.

Крім того, через бойові дії та зростання фактичного населення громади за рахунок переселенців зросло навантаження на місцеву лікарню. Голова ХОВА зауважив, що вважає за необхідне порушити перед МОЗом питання щодо посилення потужностей медзакладу.

Фото

Теги: синєгубов зміїв

Версія для друку Поділиться:


Вверх