ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині відзначають Всесвітній день донора крові

14 червня 2022 | 14:38

Цього року кампанія проходить під гаслом «Донорство крові — акт солідарності. Станьте донором і рятуйте життя», яка покликана привернути увагу до значення добровільного донорства крові для порятунку життя людей та зміцнення солідарності у суспільстві.

Всесвітній день донора крові традиційно святкують в Україні 14 червня.

Голова ХОВА Олег Синєгубов зазначив, що бути донором – це також подвиг, адже наразі наша країна як ніколи потребує донорської крові.

«Хочу висловити подяку всім, хто став донором крові. Сьогодні разом ми тримаємо фронт, адже завдяки вашій життєвій позиції зможемо врятувати багато життів», – сказав Олег Синєгубов.

У КНП ХОР «Обласний центр служби крові» повідомили, що цього року по Харківській області вже проведено 10474 донації крові та її компонентів, зокрема в обласному центрі крові – 6661.

«Заготівля донорської крові та її компонентів здійснюється на постійній та безперебійній основі. Сформовано штат кадрових донорів крові та її компонентів, але в умовах війни слід зазначити, що сформувати запаси компонентів крові негативних груп досить складно», – зауважили в обласному центрі служби крові.

Фото

Теги: синєгубов день донора кров

Версія для друку Поділиться:


Вверх