ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині майже 2 млн грн спрямовано на компенсацію оплати праці працевлаштованих в умовах військового часу переселенців

09 червня 2022 | 17:08

На Харківщині майже 2 млн грн спрямовано на компенсацію оплати праці працевлаштованих в умовах військового часу переселенців

Про це повідомили в Харківській обласній службі зайнятості.

«Станом на 9 червня 2022 року по Харківській області 91 роботодавець працевлаштував 146 ВПО. За що отримуватиме впродовж перших двох місяців з дати працевлаштування фінансову підтримку у вигляді компенсації витрат на їх оплату праці у розмірі 6500 грн на місяць», – зазначили у службі зайнятості.

Крім того, за сприяння служби зайнятості Харківщини на сьогодні роботу отримали 111 ВПО, зокрема 82 особи зі статусом безробітного. За працевлаштування безробітних громадян роботодавець має право протягом 6 місяців отримувати відшкодування всієї нарахованої заробітної плати не вище середнього розміру по регіону. На сьогодні це становить 12 510 грн. А якщо ВПО належить до соціально-вразливих верств населення, така компенсація може виплачуватися до 1 року.

Незважаючи на складну ситуацію в країні та воєнний стан, виплата допомоги по безробіттю здійснюється систематично та своєчасно.

У службі зайнятості також нагадали, що зареєструватися та отримати статус безробітного в центрах зайнятості Харківщини шукачі роботи можуть:

- через державний портал електронних послуг «Дія» та його мобільну версію, обравши необхідний центр зайнятості;

- заповнивши самостійно Google-форму на сайті Державної служби зайнятості;

- скориставшись спеціальним чат-ботом Державної служби зайнятості;

- заповнивши заяву власноруч, сфотографувавши її та надіславши на окрему електронну адресу Державного центру зайнятості (inbox@es.dcz.gov.ua).

Потім ці заяви передаються до районних центрів зайнятості та філій для реєстрації осіб. Також особа може особисто звернутися до будь-якого працюючого в офлайн-режимі центру зайнятості України, незалежно від місця реєстрації і стати на облік. Інформація про режим роботи центрів зайнятості оновлюється щоденно на Мапі, яка розміщена в рубриці Контакти на сайті Державної служби зайнятості.

Теги: переселенці оплата

Версія для друку Поділиться:


Вверх