Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Kharkiv Media Hub презентували виставку робіт місцевих медійників

У Kharkiv Media Hub презентували виставку робіт місцевих медійників

Виставка присвячена роботі журналістів, блогерів, фотографів, які висвітлюють події війни із російською федерацією у Харкові.

Тут представлені фото- та відеороботи, створені з часу повномасштабного вторгнення армії рф від 24 лютого. 

Експозиція діятиме на постійній основі, для участі та представлення роботи в приміщенні хабу заповніть форму за посиланням.

Нагадаємо, медійна платформа Kharkiv Media Hub — коворкінг та пресрум для українських та іноземних журналістів, і фіксерів, в якому вони можуть отримати організаційну підтримку та можливість для роботи над матеріалами. 

Крім того, Kharkiv Media Hub — майданчик для брифінгів, пресконференцій, дискусій та круглих столів на теми повʼязані з військовою ситуацією в місті, регіоні, ближніх до Харківського регіону фронтових територіях. Головні спікери платформи — офіційні спікери регіону, що уповноважені коментувати воєнну ситуацію.

Kharkiv Media Hub працює в тісній колаборації з партнерами в регіонах та є мережевим підрозділом Ukrainian Media Center, представництва якого вже працюють в Києві та Львові.

Організатори: ГО Харківський кризовий інфоцентр, ГО Харківський громадський форум, Харківська обласна військова адміністрація, Харківський національний університет ім. Каразіна. 

Контактні телефони: 

 +38093 604-01-01

+38098 604-01-01

email: kharkiv.mediahub@gmail.com