Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов доручив головам РВА активізувати роботу з переселенцями

Олег Синєгубов доручив головам РВА активізувати роботу з переселенцями

7 червня голова Харківської ОВА Олег Синєгубов провів нараду з очільниками структурних підрозділів ХОВА, начальниками районних військових адміністрацій, керівниками правоохоронних органів та інших державних органів виконавчої влади.

На заході розглянули проблемні питання територіальних громад Харківської області. Зокрема: плату податків підприємствами, відновлення роботи податкових інспекцій та відповідних реєстрів тощо. Особливо Олег Синєгубов загострив свою увагу на роботі громад з внутрішньо переміщеними особами та доручив головам РВА активізувати комунікацію за цим напрямком.

«Прошу голів районних військових адміністрацій активно зосередити свою увагу на проведенні зустрічей з внутрішньо переміщеними особами у територіальних громадах. Необхідно організовувати виїзні зустрічі, роз'яснювати інформацію про виплати та іншу державну підтримку. Також варто зустрітися з представниками центрів зайнятості та підприємцями, які можуть забезпечити робочі місця для ВПО», – зазначив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

Крім того, у громадах необхідно організувати роботу щодо початку освітнього процесу, відновлення соціальних виплат. Також голова ХОВА підкреслив, що Національна поліція на сьогодні має посилити контроль за дотриманням правопорядку в громадах області.