ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Волонтери та захисники Харківщини отримали новенькі авто

07 червня 2022 | 15:29

Волонтери та захисники Харківщини отримали новенькі авто

Джип «Мерседес» буде допомагати боронити Харківщину військовослужбовцям 113-ої окремої бригади ТрО, а легковик «Сітроен» передано для потреб волонтерів.

Як зазначив заступник голови Харківської ОВА Михайло Харнам, автомобілі вдалося придбати завдяки злагодженій роботі Харківської ОВА та волонтерів.

«У нас великі плани на майбутнє – впевнений, що це не останні автомобілі й гуманітарна допомога, яку отримають від нас військові та волонтери», – сказав заступник керівника області.   

За словами начальника Управління у справах молоді та спорту ХОВА Костянтина Ананченка, у проєкті щодо збору коштів для придбання в Європі авто, взяли участь дуже багато волонтерів. Зрештою, один з легковиків й потрапив у руки представникам ГО «Єдина країна – це Україна».  

«Сьогодні ми отримали автомобіль «Сітроен», який буде використовуватися для забезпечення мешканців Харкова та області гуманітарною допомогою. Це вкрай важливо, тому що ми матимемо змогу пересуватися не лише містом, але й виїжджати у населені пункти, де люди чекають на допомогу», – підкреслив представник громадської організації Костянтин Легененко.

Оцінили подарунок волонтерів і захисники Харківщини.

«Ми дуже довго чекали такий автомобіль. Ви знаєте, що в підрозділах ТрО є нагальна потреба в автомобільній техніці. Саме за допомогою авто ми здійснюємо логістичне забезпечення підрозділів і виконуємо бойові завдання», – сказав  військовослужбовець 113-ої окремої бригади ТрО із позивним «Моцарт».

Фото

Теги: волонтери харнам авто

Версія для друку Поділиться:


Вверх