Близько 80 тонн гуманітарної допомоги передали жителям Харківського і Богодухівського районів
![Близько 80 тонн гуманітарної допомоги передали жителям Харківського і Богодухівського районів Близько 80 тонн гуманітарної допомоги передали жителям Харківського і Богодухівського районів](/content/documents/1161/116020/thumb-newsDocument-564x376-311e.jpg)
Минулої доби з обласного логістичного центру відправили гуманітарні вантажі для Малоданилівської, Люботинської і Циркунівської громад.
Загалом передали близько 80 тонн продуктів і засобів гігієни. Зокрема, відправили 56 тонн овочів, 21 тонну круп, 5 тис. літрів питної води, а також макарони, молоко, консерви, дитяче харчування.
Уже на місцях керівництво громад розподіляє допомогу і організовує видачу людям.
Крім того, 6 червня гуманітарну допомогу доставили у лікарні та поліклініки Харкова та Валок. Поповнено запаси продуктів і на харківських пунктах видачі. Так, до відділень “Укрпошти” і “Нової пошти” передали ще 4300 продуктових наборів.