В Дії відновили комплексну послугу для внутрішньо переміщених осіб
![В Дії відновили комплексну послугу для внутрішньо переміщених осіб В Дії відновили комплексну послугу для внутрішньо переміщених осіб](/content/documents/1158/115792/thumb-newsDocument-564x376-7e3b.jpg)
Відтепер українці знову можуть оформити довідку внутрішньо переміщеної особи і соціальні виплати для себе та своїх дітей онлайн.
Послуга доступна для громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої територій АР Крим та м. Севастополя, а також з території громад, розташованих у районі проведення бойових дій, або які перебувають у тимчасовій окупації.
Перелік таких громад затверджує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій за погодження Міністерства оборони України. Актуальний перелік можна знайти за посиланням.
Термін їх зарахування залежить від того, коли «Ощадбанк» перерахує кошти у ваш банк.
Докладніше про соціальні виплати та отримання довідки ВПО дізнавайтеся на сайті Мінреінтеграції.