Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Військова операція зі звільнення північних та північно-східних територій Харківщини триває

Військова операція зі звільнення північних та північно-східних територій Харківщини триває

Про це в ефірі телеканалу 1+1 розповів голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами у самому Харкові наразі спостерігається відносна тиша - обстрілів по місту немає. Натомість ворог зосередив свою увагу на позиціях ЗСУ, які відсувають окупанта на півночі й на північно-східному напрямку, звільняючи наші населені пункти.

«Там постійно змінюється військова обстановка та ведуться активні бойові дії всіма нашими підрозділами: ЗСУ, теробороною, іншими військовими формуваннями. Задіяно дуже багато складових і всі зусилля спрямовано, щоб вибити ворога на півночі нашої області»,  - повідомив Олег Синєгубов.

За совами керівника області, Харківщина є стратегічним напрямком, оскільки ворог використовує її територію як коридор, через який він збільшує свою присутність у Луганській та Донецькій областях.  

«Наше завдання його вибити звідти, перерізавши ту артерію, по якій йде логістика до цих областей. Ворог чітко розуміє, що як тільки ми дамо послаблення на будь якому напрямку, то він одразу цим скористається. Оскільки ми розуміємо, що надію зайняти Харків та Харківську область він не полишає», - сказав очільних області.

Також, як підкреслив Олег Синєгубов, найгарячішою точкою на Харківщині залишаються місця масових бойових дії на  Ізюмському напрямку. Тут ворог намагався атакувати позиції наших військових, прорвати кордони які облаштовано перед Барвінковим, однак він знову зазнав значних втрат серед живої сили та броньованої техніки.