Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Люди масово повертаються до Харкова. Чи повертатися зараз, кожен повинен вирішувати сам – небезпека зберігається

12 травня 2022 | 21:40

Про це заявив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов в інтерв’ю «Радіо НВ».

За словами очільника області наразі люди масово повертаються до Харкова.

«В «Укрзалізниці» додають вагони до рейсових потягів, бо не вистачає місць. Люди повертаються, щоб переконатися у збереженні свого майна, продовжити свій бізнес чи, фактично, розпочати його спочатку», - сказав Олег Синєгубов.

При цьому голова Харківської ОВА попереджає місцевих мешканців, що наразі перебувати на вулицях міста без нагальної потреби надто небезпечно. «Прилетіти» може до будь-якого місця, на будь-який дитячий майданчик, до парку, кафе тощо.

«Водночас ми не можемо заборонити людям повертатися, бо заради цього ми воюємо і наші Збройні Сили проливають за це свою кров,  - підкреслив Олег Синєгубов. - Цими діями ворог намагається поставити нас у вкрай скрутне становище. І все одно ми відроджуємося — здебільшого намагаємося жити за абсолютно нових умов, бо економіку ми маємо піднімати».

Також очільник області зазначив, що держава сприяє нашим сільгосппідприємствам, щоб вони проводили там, де це відносно безпечно, посівну кампанію. Проте, ворог намагається чинити перепони й тут, вражаючи навіть техніку землеробів. Нажаль такий випадок стався вчора у Богодухівському районі.


Теги: синєгубов

Поділиться:Схожі новини