Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Обстрілювати мирних жителів - це все, що можуть російські окупанти. Олег Синєгубов

Обстрілювати мирних жителів - це все, що можуть російські окупанти. Олег Синєгубов

Як зазначив голова Харківської ОВА, 27 квітня загарбники продовжили обстрілювати із артилерії, мінометів, РСЗВ райони Харкова та області.

За уточненими даними внаслідок ворожих обстрілів у Харкові, на жаль, загинула 1 людина, 3 мирних мешканців отримали поранення, з них 2 - у важкому стані. Від обстрілів Чугуївського району отримали поранення 3 людей, в тому числі дитина 14 років.

Олег Синєгубов відзначає, що ворог продовжує наступальні дії на Ізюмському напрямку в бік Барвінкового, Великої Камишевахи та Курульки. ЗСУ тримають оборону, постійно завдаючи ворогу втрат.

Бійці Збройних Сил на Харківщині взяли у полон п’ятьох окупантів. Затримані загарбники дезорієнтовані та деморалізовані. Зараз вони дають свідчення про злочини свого командування.

«Окупанти скаржаться на виснаження через великі втрати, тривалу участь у бойових діях, погане забезпечення та байдуже ставлення командирів до їхнього життя. У росіян є вибір: або здатися в полон, або виїхати «200-тим маршрутом». Бо перемога лише за нами! Слава Збройним Силам України!» - підкреслив голова Харківської ОВА.