Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов розповів про ситуацію в регіоні станом на 17 квітня

Олег Синєгубов розповів про ситуацію в регіоні станом на 17 квітня

Голова Харківської ОВА повідомив, що за минулу добу російські окупаційні війська нанесли по районах міста 23 артилерійських, мінометних, РСЗВ-обстрілів та 1 ракетний удар.

Так від обстрілів постраждали житлові будинки та інфраструктурні об’єкти Північної Салтівки, П’ятихаток, Олексіївки, центру міста, ХТЗ та Дергачів.

За словами керівника області наразі у посиленому режимі працюють медики екстреної допомоги, лікарі та рятувальники.

«На жаль, при розмінуванні російських касетних боєприпасів під Харковом підірвалися 3 саперів, 4 отримали поранення. Загалом за добу внаслідок обстрілів росіян поранені 31 особа, з них - 4 дітей. Загинули - 3 цивільних», - надав дані Олег Синєгубов.

Він підкреслив, що росіяни вдаються до ганебних обстрілів житлових кварталів саме через те, що ворог не може підступитися до Харкова. ЗСУ міцно тримають позиції, по деяких напрямках просуваються вперед.

«Харків’яни, будь ласка, без нагальної потреби не перебувайте на вулицях. Так само, зважаючи на прийдешні свята, прошу із розумінням поставитися до рішень про обмеження перебування людей в одному місці. Це все для нашої з вами безпеки»,  - голова Харківської ОВА звернувся до мешканців Харкова.