ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській області субсидію виплатили 210 тисячам домогосподарств

16 квітня 2022 | 11:27

У Харківській області субсидію виплатили 210 тисячам домогосподарств

За звичайним порядком субсидію отримали 59 тисяч домогосподарств Харківщини. Решті мешканців кошти надійшли за механізмом централізованого нарахування, що діє на період воєнного стану.

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ХОВА Юрій Шпарага.

За його словами, на сьогодні із 22 управлінь соцзахисту області працюють 8: у Богодухівському та Красноградському районах, у Лозівського районі та місті Лозова, у Чугуївському районі та місті Чугуїв, у Люботині та Первомайському.

“Житлова субсидія призначена 210 тисячам домогосподарств та станом на 15 квітня виплачена за березень 2022 року. 3 них 59 тисячам домогосподарств вказаних 8 районів і міст субсидія виплачена за звичайним порядком (на рахунки у банках і через пошту). Домогосподарствам інших районів і міст житлова субсидія виплачена за механізмом централізованого нарахування, який визначено постановою Кабінету Міністрів України на період дії воєнного стану». - зазначив Юрій Шпарага.

Спеціальний механізм передбачає спрямування коштів на рахунки осіб у банківських установах. А одержувачі, які раніше отримували виплати через “Укрпошту”, можуть отримати свої кошти, звернувшись протягом 60 календарних днів до будь-якого відділення “Ощадбанку” на території України через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER”. 

Також до відділень “Ощадбанку” рекомендують звернутися тим, хто не отримав кошти на особистий банківський рахунок у березні за лютий. 

У разі запитань телефонуйте до “Ощадбанку” за номером “гарячої лінії”: 0800-210-800.

Кошти на особистий банківський рахунок можуть бути не зараховані у разі виявлення невідповідностей у персональних даних, серії та номеру паспорту або якщо не оновлені реквізити рахунку за стандартом IBAN.

“У будь-якому випадку, навіть якщо отримувач не звернеться за переказом протягом двох місяців, то всі належні суми будуть йому виплачені у наступних виплатних періодах”, - зазначив Юрій Шпарага.

Теги: субсидія

Версія для друку Поділиться:


Вверх