Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Захисники Харківщини мають успіхи на Роганському й Дергачівському напрямках - Олег Синєгубов

Захисники Харківщини мають успіхи на Роганському й Дергачівському напрямках - Олег Синєгубов

Голова ХОВА повідомив, що Збройні Сили тримають позиції, оборону Харкова та області, зміцнюючи свою військову присутність, резерви та озброєння.

“Маємо успіхи по Роганському, Дергачівському напрямках. По Ізюмському - наші ЗСУ постійно ведуть бої, щоб не пропустити ворога до Донецької та Луганської областей”, - сказав Олег Синєгубов.

Він також наголосив, що росіяни продовжують тероризувати мирне населення. За минулу добу окупаційні війська нанесли приблизно 53 удари з артилерії та РСЗВ. 

“На жаль, за добу по області унаслідок обстрілів окупантів постраждали 22 мирні жителі, з них - 3 дітей. Загинули - 7 людей. Дворічний хлопчик, який отримав поранення від обстрілів кілька днів тому, помер у лікарні. Ми нічого не пробачимо! Ворог діє жалюгідними методами, тероризуючи цивільних”, - підкреслив Олег Синєгубов.

Голова обласної військової адміністрації ще раз повідомив, що підстав для евакуації в Харкові немає. Він зауважив, що ЗСУ щодня знищують багато техніки та живої сили росіян, закликав вірити нашим захисникам та зберігати спокій.