Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Щодня медичний логістичний хаб Харківщини отримує гуманітарну допомогу від партнерів

Щодня медичний логістичний хаб Харківщини отримує гуманітарну допомогу від партнерів

Медичний логістичний хаб створили на базі однієї з лікарень. Там приймають гуманітарну допомогу від Міністерства охорони здоров’я, народних депутатів, організацій-донорів, волонтерських об’єднань тощо.

Далі все це розподіляється на заклади охорони здоровʼя обласного, районного підпорядкування та територіальних громад, зокрема і на лікарняні заклади міста Харків.

Щодня медичний хаб отримує 5-10 тонн вантажів із лікарськими засобами (антибіотиками, фізичними розчинами, антикоагулянтами), перев’язувальними матеріалами, виробами медичного призначення тощо.

“Ми отримуємо кожного дня гуманітарну допомогу від майже всіх регіонів України, країн ЄС та США. Наразі отримали значну кількість медичного обладнання: апарати ШВЛ, наркозні апарати, дефібрилятори, апарати вакуумного лікування ран, що є дуже важливими, та багато іншого допоміжного обладнання”, - повідомили в Департаменті охорони здоров’я ХОВА.

Також у Департаменті зазначили, що від початку широкомасштабної агресії російської федерації проти України всі заклади охорони здоров’я обласного підпорядкування продовжують надавати якісну медичну допомогу 24/7 мешканцям Харкова і Харківської області, військовим ЗСУ та теробороні. 

Для хворих на цукровий діабет у Харківській області працює “гаряча лінія”, завдяки якій люди можуть дізнатися про наявність ліків та отримати онлайн-консультацію щодо замісної та підтримуючої терапії.