Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

За добу окупанти нанесли близько 50 ударів по Харківщині - Олег Синєгубов

За добу окупанти нанесли близько 50 ударів по Харківщині - Олег Синєгубов

Голова ХОВА повідомив, що від обстрілів минулої доби постраждала інфраструктура Салтівки, Холодної Гори, Олексіївки, ХТЗ, а також місто Дергачі.

Загалом, за словами голови обласної військової адміністрації, російські війська завдали близько 50 ударів із артилерії, мінометів, танків та РСЗВ.

“Росіяни інтенсивно обстрілювали Дергачі. Пошкоджені будівлі лікарні, амбулаторії, житлові будинки. Постраждалих немає”, - сказав Олег Синєгубов.

Він зазначив, що складним залишається Ізюмський напрямок. 

“Росіяни намагаються обійти Ізюм, позиції нашої армії і концентровано направити свої війська до Донецької та Луганської областей, чим посилити там військову присутність. Але завдяки нашим Збройним Силам України на цих територіях ворог дійсно щодня несе великі втрати техніки та живої сили”, - сказав голова ХОВА.

У цьому районі тривають евакуаційні заходи, зокрема Барвінкового та Лозової, оскільки прогнозується можливе зміщення театру бойових дій саме на ці населені пункти. 

“З Лозової вже виїхали 15 тисяч людей, залишається — близько 50 тисяч. З Барвінкового виїхали близько 3 тисяч, залишається - 1,5 тисячі осіб”, - повідомив Олег Синєгубов.

Із обласного гуманітарного штабу продовжують доставляли продукти харчування, засоби гігієни та одяг до пунктів видачі у Харкові, відправляють громадам області, в тому числі і на тимчасово окуповані території. 

Крім того надходить важлива допомога для медичної галузі від областей України та міжнародних партнерів: це медикаменти, обладнання, засоби індивідуального захисту та ін.